Domů Farmářské trhy Jihomoravský kraj Farmářský trh : Detail

Podzimní farmářský trh

  Poslední z letošních farmářských trhů bude věnován oslavám podzimu a úrody. Uskuteční se v neděli 16. října na zámeckém nádvoří od 8:00 do 12:00.
  Nabízené produkty
  Nakoupit si zde můžete široký sortiment zeleniny a ovoce, víno a burčák, sirupy a šťávy a sazenice na podzimní výsadbu. Nebude chybět ani klasický sortiment - domácí pečivo, mléko a mléčné výrobky, maso a uzeniny, cukroviny a koláče, sušená zelenina, káva, čaj a spousta mléčných dobrot. Trh okrajově doplní i řemeslné výrobky. Doprovodný program, občerstvení a ochutnávky.
  Region Jihomoravský kraj
  Adresa Zámek Rosice
  Cesta k nám Rosice se nacházejí asi 15 km západně od Brna • od Prahy po dálnici D1, exit 178 Ostrovačice, pak 2 km po silnici č. 602 a 2 km po silnici č. 23 • od Brna po dálnici D1, exit 182 Kývalka, pak 3 km po silnici č. 23 • od Znojma, Moravského Krumlova a Ivančic po silnici č. 394 do Tetčic, za mostem doleva (po hlavní silnici) do Rosic • od Třebíče a Náměště nad Oslavou po silnici č. 23.
  Datum konání 16. října od 8:00 do 12:00
  Pořadatel Kulturní informační centrum Rosice
  Mobil 792 256 489
  Telefon 546 492 196
  Email helsnerova@centrum.cz
  Farmáři navštěvující trh
  Žádný farmář není uveden. Informujte se prosím u provozovatele trhu.

  Kde se trh nachází

   
   

  Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

  Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

  Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

  chci vědět více..

  Nabídka produktů v Eshopu farmáře

  V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

  V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

  chci vědět více..