Domů Farmářské trhy Praha Dvůr, nejen tržiště

Dvůr, nejen tržiště

  Jsme rozvíjející se farmářské tržiště, jehož cílem je nabízet lidem lepší, kvalitnější a príjemnější alternativu k obřím obchodním řetězcúm a zároveň tak podpořit malé české výrobce, naší krajinu a v konečném důsledku i naší Zem. Kromě nákupu u nás mají lidé možnost posedět si v kavárně Orient nebo na zahrádce našeho Bistra ve Dvoře při živé hudbě.
  Nabízené produkty
  V našem Dvoře se nachází několik pevných stánků/prodejen, které nabízí kvalitní české ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo, mražené jídlo, kávu, víno a občerstvení. V průběhu týdne k nám jezdí mnoho dalších prodejců (medy, marmelády, koření, bezlepkové cukroví, sezónní ovoce, zmrzlina a další), kteří tento sortiment doplňují.
  Region Praha
  Adresa Dvůr
  Cesta k nám Metro C - Kobylisy Tram - zastávka Kobylisy (č. 3, 10, 17, 24) Autobusy - zastávka Kobylisy (č. 102, 144, 152, 162, 169, 177, 200) Vchod do tržiště je přímo naproti výstupu z metra C Kobylisy a naproti tramvajové zastávce.
  Datum konání Úterý - Pátek: 8.00 h - 18.00 h
  Pořadatel Jiří Pekárek, Lucia Vaculovičová
  Mobil 734719684, 702197718
  Email jirka.trhy@seznam.cz, lucia.vaculovicova@gmail.com
  Farmáři navštěvující trh
  Žádný farmář není uveden. Informujte se prosím u provozovatele trhu.

  Kde se trh nachází

   
   

  Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

  Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

  Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

  chci vědět více..

  Nabídka produktů v Eshopu farmáře

  V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

  V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

  chci vědět více..