Vstup do eshopuZdraví je důležité?

Naši registrovaní farmáři a zemědělci Vám nabízí čerstvé produkty a biopotraviny. Podporujeme české farmáře, české farmářské trhy a české zemědělství.

Pomocník

Pro vyhledání farmáře ve Vašem okolí klikněte na odkaz Farmář v regionu v levém menu a vyberte si Váš region z přehledu krajů.

Ministerstvo Zemědělství

eKlasa

Produkt ekologického zemědělství

Regionální potravina

Domů Ebazar Detail produktu Ebazaru

betonovy prazec- DOPRAVA ZDARMA

Nabizim pouzite betonove prazce zeleznicni jednodruhove. Demontovane a pripravene k odberu. Cena 99Kc/ks Karvina a okoli do 50km. Cena je vcetne dopravy a slozeni pomoci hydraulicke ruky- tedy DOPRAVA ZDARMA. Rozvoz po 80-110ks jedna fura. Moznost dovest i dal MS kraj a okolni kraje Zlinsky, Olomoucky atd. pak priplatek na dopravu dohodou dle km. Napr. 125Kc/ks do 80km od Ostravy. 160Kc/ks na 150km od Ostravy. Rozmer 242x28cm, vaha 280kg. Autentické foto. TAG: pražec, zpevněná plocha, příjezdová cesta, opěrná zeť, zítka, dlažba, podval, prazec, prazce, cesta pro dobytek
Kraj: Moravskoslezský kraj
Kategorie: Textil
Cena: 99 Kč / 1ks
Způsob dodání: Doprava lesovozem svykládkou HR v ceně
Kontaktní osoba: Radim Lanca
Adresa: Nová Ves 505, 73911 Frýdlant nad Ostravicí
Mobil: 775 028 280
Email: les-lan@seznam.cz
ID inzerátu: eb20190281
 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..