Editovat záznam

Biofarma Ve dvoře

Ekologická farma česko-izraelského páru. Nachází se na osamělém statku poblíž vesnice Střemeníčko, která se nachází 30 kilometrů severozápadně od Olomouce. Na místě, které si právem zaslouží název Na konci světa nebo Uprostřed ničeho. Farma je hostitelskou farmou projektu WWOOF pro krátkodobé i dlouhodobé dobrovolníky. Za práci na farmě obdrží dobrovolníci domáci stravu v biokvalitě a ubytování na farmě. Je zde možné objevovat přirozené věci, na které jsme my, děti 21. století, dávno zapomněli. Zasadit strom. Upéci chleba. Vyrobit sýr. Vypěstovat zeleninu. Vyřezat misku. Vytvořit hrnek z hlíny. Pozorovat měsíc uprostřed zimní noci. Cesta: Nacházíme se 30 kilometrů od Olomouce v regionu Bouzovsko – Javoříčsko, kilometr od obce Luká – Střemeníčko, na samotě Ve Dvoře. Samota je zhruba jihovýchodním směrem od Střemeníčka a ze silnice k ní vede polní cesta, která začíná kousek od křížku před obcí a svažuje se dolů k lesu. Dostanete se k nám nejlépe autobusem z Litovle, směr Slavětín a Luká, případně Bouzov - Hvozdečko. Nejbližší zastávka je Střemeníčko – zbrojnice, odkud je to k nám 10 minut pěšky. Některé autobusy přes Střemeníčko nejezdí, takže je třeba vystoupit v některé z následujících zastávek: Slavětín, Ješov, Slavětín vysílač, Bouzov – Hvozdečko. . Od všech uvedených zastávek je to k nám asi 2 - 3 kilometry.

 

Ve dvoře
Lukš - Střemeníčko

 

Mobil: +420602507246

 

 

Rostlinná výroba: mangold, kadeřávek, rebarbora, topinambury, kozí mléko, sýry, vejce, slunečnice a bylinky

 

Živočišná výroba: chov zvířat: kozy, slepice

 

 

Nabízené produkty

Název zboží Cena Dodání Košík
Farmář zatím nemá vloženy žádné produkty v eshopu.
Pro více informací o nabídce produktů můžete kontaktovat farmáře přímo telefonicky nebo na emailu.
 

Kde se nacházíme

 

Fotogalerie

Fotografie nejsou vloženy

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..