Domů Farmář v regionu Ústecký kraj

Farmáři a zemědělci v regionu

Ústecký kraj

Jste farmář nebo prodejce farmářských výrobků a nejste ještě vidět na mapě?
Registrovat se můžete na následující stránce!

Registrace nového farmáře

 

Strana: 12

 

Sponzorované odkazy

Chcete mít zde svoji farmu nebo zápis?
Chcete svoji farmu zvýhodnit?
Stačí abyste nás kontaktovali a my Vám nabídneme řešení přesně pro Vás.

Camphill České Kopisty
Kontakt:
Adresa: České Kopisty 6, 41201 Litoměřice 1
Camphill České Kopisty je v České republice jedinečná ekologická farma, které se věnuje hlavně provozování komunitního domova a denního stacionáře pro lidi s mentálním postižením. Další velmi podstatnou činností Camphillu je produkce certifikované biozeleniny a bioovoce. Na farmě praktikují i principy pro biodynamické zemědělství, které je ještě blíž přírodě než ekologické zemědělství. V nabídce farmy jsou také výrobky camphillských chráněných dílen. Camphlii vydává svůj bulletin Zpravodaj Českého Camphillu. Pomoc dobrovolníků na této farmě je vždy vítána s otevřenou náručí. Cesta: Nejjednodušeji se do Camphillu dostanete z Terezína, kam jezdí autobusy. Nejblíže je to ze zastávky "Terezín Bioveta". Mapku najdete na webových stránkách camphillu.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma Karla Tachecího
Kontakt: Karel Tachecí
Adresa: Poplužní 89, 41118 Budyně nad Ohří
Soukromé hospodářství s výměrou 70 ha, zaměřené převážně na pěstování obilovin, zeleniny (červená řepa, mrkev, petržel, cibule, cukety, hlávkový salát, česnek, dýně hokkaido...) a brambor. Prodej ze dvora po telefonickém objednání. Farmu lze navštívit po předchozí domluvě. Cesta: Z dálnice D8 sjezd na Doksany, ze Slaného na Litoměřice.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Babiny II.
Kontakt:
Adresa: Babiny II č. 7, 40323 Velké Březno
Soukromá farma se zaměřením na chov masného skotu (červenostrakaté), koz (bílá, hnědá) a koní (hucul, český teplokrevník, pony). Pěstování ovoce (jablka, třešně, švestky, rybíz) a volný sběr bylin. Agroturistika - tématické vyjížÄky na koních dle přání zákazníka s westernovými sedly (bezpečnější pro začátečníky), cena 250,- Kč/hod/kůň. Ubytování na farmě RD Suletice s 6 lůžky nebo v 6-ti čtyřlůžkových chatkách (cena 100-200 Kč,- na osobu a noc). Prodej sušených bylinných směsí, sušených jablek a medu pouze návštěvníkům farmy. Možnost exkurzí na farmě s ochutnávkou biopotravin za 40,- Kč. Člen svazu PRO-BIO biocertifikace Ocenění : Bartákův hrnec - nejlepší ekozemědělec 2002 Cesta: Od Ústí n/L a Děčín směr Velké Březno - Homole u Panny - Suletice - BabinyII. Od Litoměřic směr Žitenice - Rýdeč - Lhota pod Pannou - Homole u Panny - Suletice - BabinyII. Od Úštěka směr Lovečkovice - Zubrnice - Týniště - Homole u Panny - Suletice - Babiny II.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Letní stráž
Kontakt:
Adresa: Velká Veleš 107, 40711 Děčín - Boletice
Soukromá farma zaměřená na chov skotu (limousin), ovcí (suffolk) a koní (ČT). V současné době nabízí prodej živých ovcí. Do příštího roku však chystá rozšíření na prodej skopového a hovězího masa. Ve stejné době plánují zprovoznit agroturistické služby - ubytování v nových pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou a WC a výcvik jízdy na koních, projížÄky na koních do krásné přírody CHKO. V současné době tedy probíhají práce na přípravě těchto činností.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Natural
Kontakt:
Adresa: Slavošov 1, 40331 Velké Chvojno
Soukromá farma zaměřená na chov ovcí a koz hnědých bezrohých. Po telefonickém objednání prodej jatečných jehňat, skopců, plemenných beranů, případně jehnic a prodej ovčích kožešin, raritní plemena ovcí. Farma je spojena s podnikem NATURAL AGRO s.r.o., který se zabývá se chovem skotu a chovem koní - pony, český teplokrevník, Shagya Arab. Prodej zástavových telat, sportovních i chovných koní a poníků. Jezdecký klub Natural umožňuje vyjížÄky na koni po okolí. Ceny vyjížděk: Poníci: členství v klubu po děti 100,-/měsíčně, jedna jízda od 70,- kč Koně: jedna jízda s výcvikem 250,- kč, 10 hodinový výcvik 2500.-. Dále je na farmě je možnost kempování zdarma ve vlastních stanech k dispozici je WC a tekoucí voda. Vhodné pro pěší i cykloturistiku (CHKO České středohoří).
Více o farmáři  /  Eshop

Zámecké sady Chrámce
Kontakt:
Adresa: Chrámce 32, 43401 Most

Více o farmáři  /  Eshop

Zdeněk Hrdlička
Kontakt: Zdeněk Hrdlička
Adresa: Dolánky nad Ohří 16, 41301 Dolánky nad Ohří

Více o farmáři  /  Eshop

Jaroslav Cimr
Kontakt: Jaroslav Cimr
Adresa: Kleneč 4, 41301 Kleneč

Více o farmáři  /  Eshop

Vítězslav Å koda
Kontakt: Vítězslav Å koda
Adresa: Vračkov 16, 41301 Roudnice nad Labem

Více o farmáři  /  Eshop

Jiří Marjanko
Kontakt: Jiří Marjanko
Adresa: Libotenice 11, 41201 Litoměřice

Více o farmáři  /  Eshop

Aleš Skála
Kontakt: Aleš Skála
Adresa: Travčice 118, 41201 Litoměřice

Více o farmáři  /  Eshop

Včelařské centrum s.r.o. - Včelí farma Lom
Kontakt: Petr Táborská
Adresa: ČSA 148, 43511 Lom u Mostu

Více o farmáři  /  Eshop

Rodinná včelí farma
Kontakt: Jiří Brejcha
Adresa: Budovatelů bl.92/93, č.p. 2384, 43401 Most

Více o farmáři  /  Eshop

Radek Geletič
Kontakt: Radek Geletič
Adresa: Lovošská 1038, 41002 Lovosice

Více o farmáři  /  Eshop

Petr Musil
Kontakt: Petr Musil
Adresa: Žitenice č. 328, 41141 Žitenice

Více o farmáři  /  Eshop

Strana: 12

 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..