Domů Farmář v regionu Zlínský kraj

Farmáři a zemědělci v regionu

Zlínský kraj

Jste farmář nebo prodejce farmářských výrobků a nejste ještě vidět na mapě?
Registrovat se můžete na následující stránce!

Registrace nového farmáře

 

Strana: 12

 

Sponzorované odkazy

Chcete mít zde svoji farmu nebo zápis?
Chcete svoji farmu zvýhodnit?
Stačí abyste nás kontaktovali a my Vám nabídneme řešení přesně pro Vás.

AGRO Březová s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Březová u Uherského Brodu, 68767 Březová u Uherského Brodu
Společnost se zabývá chovem masného skotu, plemen Masný simentál a Piemont, prasat a pěstováním obilovin víceméně pro vlastní potřebu.
Více o farmáři  /  Eshop

Biofarma Jure
Kontakt:
Adresa: Zlín - Lučkovice 63, 76311 Zlín
Soukromá rodinná farma zaměřená na chov skotu plemene Limousin a chov ovcí. Zhruba 55 ha tvoří pastviny, 10 ha orná půda a 8 ha ovocné sady. Kromě produkce ovoce se Vránovi věnují i jeho zpracování sušením a zavařováním. Pěstují oves, pšenici, hrách a pohanku. Prodej sušeného ovoce, kompotů, koření, obilovin a telecího a jehněčího masa je po telefonické dohodě možný přímo ze dvora. Od roku 2005 nabízí ekofarma také agroturistiku. Dva pokoje po 4 lůžcích. Cena 300Kč vč.snídaně. Farma jako jedna z mála nabízí možnost stravovat se přímo na farmě. Okolí je příhodné pro turistiku, cyklistiku, rybaření a vyjížÄky na koních. Farma je vhodná pro rodiny s dětmi, pro které je připraven dětský bazén a které mohou pomáhat hospodáři krmit zvířata. Rodiče jistě ocení možnost domluvit s Vránovými na hlídání dětí.Pro větší skupinu návštěvníků lze domluvit rožnění. Cesta: Trolejbusem č. 11 do průmyslové zóny Příluky a pak do kopce 1,5 km. Trolejbusem č. 1, zastávka Příluky pak 2,2 km. Při cestě vlakem zastávka Příluky nebo Želechovice.
Více o farmáři  /  Eshop

Biozelenina Velehrad, Petr Weidenthaler, zahradnictví
Kontakt: Petr Weidenthaler
Adresa: Buchlovská 101, 68701 Velehrad
Rodinná biofarma založená v roce 1994, specializovaná na pěstování a prodej širokého sortimentu (až 40 druhů) zeleniny. Zahradnictví leží v ekologicky čisté krajině, v údolí Chřibů, podél potoka mezi lesy a loukami. Poskytování poradenství pro pěstitele biozeleniny. Možnost studijních pobytů, vykonávání praxí a stáží - počet osob dohodou, práce při pěstování a sklizni biozeleniny, další podmínky dohodou. Prodej biozeleniny: v sezónním stánku na tržnici ve Zlíně, v internetovém obchodě a po tel. domluvě v zahradnictví. Objednávat je možno do brněnských obchodů, ale i do brněnského a zlínského Bioklubu, do Olomouce a do Rožnova pod Radhoštěm, doprava zdarma.
Více o farmáři  /  Eshop

Dvorec U Kavků
Kontakt:
Adresa: Vyškovec 84, 68774 Vyškovec
Malé ekologické hospodářství zaměřené na chov skotu Charolaise a Piemont pastevním způsobem, které se nachází v jednom z nejmalebnějších koutů Bílých Karpat, v oblasti Moravských kopanic s mimořádně cennými přírodními i krajinnými hodnotami, čistým ovzduším a vzácným klidem. Farma poskytuje agroturistiku s ubytováním pro 2-6 osob v zadní části farmy s vlastním přístupem. Jedná se o certifikované ubytovací zařízení ECEAT. Blízkost CHKO Bílé Karpaty umožňuje široké turistické či cyklistické vyžití. Z Uherského Hradiště přes Uherský Brod po mezinárodní silnici E 50 směr Trenčín - Slovensko, za obcí Bystřice pod Lopeníkem, těsně před motorestem Rasová, odbočte vpravo, směr Mikulčin vrch, jeďte pořád rovně dál až na točnu autobusu Hribovně, (orientační bod - kaplička se zvonicí po levé straně), těsně za ní, u křížku, odbočte doprava, úzkou lesní silnicí do lesa dolů svahem pořád rovně na konec cesty (orientační bod - rybníčky u chalupy), dům bude po levé ruce v zatáčce, modrý.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma Kelníky
Kontakt: Pavel Hromek
Adresa: Kelníky 60, 76307 Velký Ořechov
Soukromá farma hospodařící na celkové výměře - 135 ha zaměřená na chov ovcí plemene Charolais a chov skotu Galloway bez tržní produkce mléka. Na farmě je možno po telefonické domluvě zakoupit jehněčí maso, případně jatečné beránky. Do budoucna chystá agroturistiku. Cesta: Z Uherského Brodu po silnici 490 směrem na Biskupice zde sjet z hlavní na silnici směr Hřivínův Újezd, kde je odbočka na Velký Ořechov odtrud směr Kelníky, farma se nachází na konci obce.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekologický ovocnář
Kontakt:
Adresa: Pitín 15, 68772 Pitín
Soukromá farma se na 4 ha sadů zabývá pěstováním ovoce (peckoviny, jablka, hrušky...), ovoce využívá převážně pro zpracování - suší ve vlastní malé sušárně. Pan Å evčík byl vyhlášen nejlepším ekologickým zemědělcem roku 2000. člen svazu PRO-BIO biocertifikace ocenení : 2000 - Bartákův hrnec
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Hvozdná
Kontakt:
Adresa: Hvozdná 300, 76311 Zlín
Farma se zabývá chovem skotu. Na 25 ha chová plemeno Aberdeen Angus. Nabízí možnost nákupu ze dvora. Plánují zavést možnost ubytování na farmě. Cesta: Farma se nachází v Hvozdné u Zlína uprostřed vesnice nad kostelem.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Josefa Ondrucha
Kontakt: Josef Ondruch
Adresa: Valašská Bystřice 607, 75627 Valašská Bystřice
Soukromá farma zaměřená na chov ovcí a zpracování ovčího mléka. Prodej ovčích sýrů, brynzy, žinčice a masa. Možnost agroturistiky - 4 lůžka (600 Kč/den), cykloturistika - přehrada Bystřička, 7 km Rožnov pod Radhoštěm. Cesta: Z Rožnova p/R směr Valašská Bystřice, ve Valašské Bystřici na křižovatce u kostela do leva. Po necelých 2 km dřevěný dům na levé straně cesty naproti mostu přes potok.
Více o farmáři  /  Eshop

František Březík
Kontakt: František Březík
Adresa: Kostelec 20, 76314 Kostelec
Soukromé rodinné hospodářství s výměrou 11 ha orné půdy a zaměřením na chov masného a kombinovaného skotu, pěstování obilovin a brambor, zpracování mléka, po předchozí domluvě prodej produktů ze dvora (kravského mléka). Vyhlášen nejlepším ekologickým zemědělcem roku 1998. člen svazu PRO-BIO biocertifikace ocenení : 1998 - Bartákův hrnec
Více o farmáři  /  Eshop

HELIAVITA
Kontakt:
Adresa: Nětčice 18, 76802 Zdounky
Ovocná farma, hospodařící na 23 ha, se specializuje hlavně na pěstování jablek, hrušek, meruněk, broskví a švestek. Všechny bioprodukty lze koupit ze dvora. Cesta: Z Kroměříže směr na Zdounky, 3 km od Zdounek jsou Netčice.
Více o farmáři  /  Eshop

Jan Čaňo
Kontakt: Jan Čaňo
Adresa: Březová 324, 68767 Březová u Uherského Hradiště
Rodinná farma s chovem prasat a hovězího skotu. Prodej selat, živých vepřů či vepřových půlek na uskladnění pro celou rodinu na objednávku dle zájmu.
Více o farmáři  /  Eshop

Josef Vymětal
Kontakt: Josef Vymětal
Adresa: Břest 7, 76823 Břest
Na naší rodinné farmě se soustředíme na produkci zeleniny a ovoce v kvalitě bio. Z blízkého okolí je možné produkty nakupovat přímo ze dvora vlastní dopravou, případně v sezóně využít náš vlastní e-shop a odebírat formou bedýnek.

Cesta: obec Břest leží při silnici I. třídy Přerov – Břeclav. Sídlo farmy je přímo v obci, nedaleko křižovatky, po pravé straně ulice. Zelinářské pozemky se nacházejí u lesa, za potokem Moštěnka. Místní název je Za mlýnem.

Více o farmáři  /  Eshop

Josef Košař
Kontakt: Josef Košař
Adresa: Lukov 9, 76317 Lukov
Soukromá farma jejíž hlavní činností je pěstování a prodej zeleniny (mrkev, cibule, pór, celer, fazole, salát, zelí) a chov koz. Při pěstování zeleniny je kladen důraz na pozitivní osobní kontakt. Nepoužívají se ani ty ochranné prostředky, které jsou povolené v ekologickém zemědělství. Prodej z domu po předchozí telefonické dohodě, denně pak ve Zlíně na tržišti Pod kaštany. Cesta: 12 km od Zlína po silnici č. 490 směr Fryšták dále silnice č. 489 do Lukova
Více o farmáři  /  Eshop

Vladimír Å uráň
Kontakt: Vladimír Å uráň
Adresa: Bohulavice nad Vláří 144, 76321 Slavičín
Farmář chová skot bez tržní produkce mléka na 120 ha vlastní půdy. Na svá zvířata má certifikaci bio. Agroturistika možná v "polních podmínkách" ve vlastním stanu. Možnost jezdit po okolí na kole, v dosahu 3 km možnost vyjížděk na koni. Pes na farmě vítán. Práce možná, farmář přes léto nabírá brigádníky. Cesta: Uherské Hradiště - Brod - Luhačovice - Slavičín
Více o farmáři  /  Eshop

ZD Starý Hrozenkov
Kontakt:
Adresa: Starý Hrozenkov 305, 68774 Starý Hrozenkov
Chovájí masný skot bez mléčné produkce Aberdeen Angus, dále pak ovce-zušlechtěná Valaška, pěstují bio jablka na cca 80 ha ovocných sadů, následně vyrábí sušená bio jablka-sušené plátky se slupkou a bez slupky. Cesta: Z Uherského Brodu směr hraniční přechod se Slovenskem Starý Hrozenkov-Drietomá.
Více o farmáři  /  Eshop

Strana: 12

 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..