Domů Farmář v regionu Karlovarský kraj

Farmáři a zemědělci v regionu

Karlovarský kraj

Jste farmář nebo prodejce farmářských výrobků a nejste ještě vidět na mapě?
Registrovat se můžete na následující stránce!

Registrace nového farmáře

 

Strana: 12

 

Sponzorované odkazy

Chcete mít zde svoji farmu nebo zápis?
Chcete svoji farmu zvýhodnit?
Stačí abyste nás kontaktovali a my Vám nabídneme řešení přesně pro Vás.

Biofarma Epona
Kontakt:
Adresa: Verušice 5, 36452 Žlutice
Soukromá farma o výměře 46 ha s chovem zvířat převážně pastevním způsobem - koně, skot mléčný (Jersey), ovce, kozy, prasata a drůbež (kachny, husy, slepice - produkce masa i vajec). Okrajově pěstování obilovin, brambor, ovoce (jablka) a ořechů. Farma nabízí turistiku na koních, výcvik jízdy pro děti od 4 let, hiporehabilitace. K dispozici kempink s kompletním zázemím.Farma organizuje každoročně pobyty dětí i rodičů na farmě.
Více o farmáři  /  Eshop

Biostatek
Kontakt: Vojtěch Veselý
Adresa: Zámecká 20, 36455 Valeč
Domek na valečské návsi je zázemím pro lidi. V pohodlné pěší vzdálenosti leží extenzivní vysokokmené sad: jabloně, hrušně, třešně. Je vypásán ovcemi masných plemen, stojí v něm moštárna a včelařská maringotka s 20ti úly. Sad sousedí s romantickým parkem zámku Valeč, jeho louky jsou také spásány ovcemi biostatku. Biostatek nabízí také možnost ubytování v kempu s možností využití přírodní sauny, venkovní pece, solární sprchy. Dále nabízí možnost účasti na péči o ovce, včely, permakulturní zahrádku, stromy atd. Pro děti je zde možnost krmit zvířata s hospodářem.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma Františka Bartoně
Kontakt: František Bartoň
Adresa: Lečnice 860, 35731 Horní Slavkov
Zemědělská farma rodinného typu, celková výměra 155 ha, zabývající se chovem masného skotu plemene
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma Stanoviště
Kontakt:
Adresa: Ke Kostelu 42, 35301 Mariánské Lázně
Soukromá farma s výměrou 166 ha se zabývá chovem masného skotu a koní a prodejem potřeb pro pastevní chov skotu, ovcí a koní.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Daso
Kontakt:
Adresa: Lobzy 4, 35761 Březová
Na soukromá farmě obhospodařují 395 ha trvalých travních porostů a chovají masný skot. Zástavový skot nabízejí i k prodeji.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Kozodoj
Kontakt:
Adresa: Rolavská 538, 36017 Stará Role

Více o farmáři  /  Eshop

Farma Pastviny
Kontakt:
Adresa: Trojmezí 173, 35124 Hranice u Aše
Na Ekofarmě Pastviny chovají skot bez tržního produkce mléka a je možné po domluvě i zástavový prodej skotu.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Suchá
Kontakt:
Adresa: Suchá 18, 36221 Nejdek
Na Farmě Suchá si zájemce může zakoupit brambory, případně obiloviny v bio kvalitě.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma ŽALMANOV
Kontakt: Alena Králová
Adresa: Stružná 72, 36471 Bochov
Zabýváme se hlavně chovem plemenných koz, odchovem chovných i užitkových kůzlat a farmářského využívání ovčáckých psů. Chováme celkem 120 koz, 7 krav, 3 koně Hafling, 5 pracovních psů Border collie a několik štěňat ve výcviku. Cesta: Silnice Karlovy Vary – Praha. 15 km za Karlovými Vary odbočit vlevo směr Žalmanov. 500 m za touto křižovatkou, těsně před začátkem obce Žalmanov odbočit vlevo do bývalého zemědělského areálu, nyní sídlo různých firem. Pokračovat podle malých směrovek první cestou vpravo, po 300 m odbočit vlevo a po 100 m je místo k zaparkování auta hned vedle objektu farmy. Do obce Žalmanov zajíždí několikrát denně linkový autobus, protíná ji cyklostezka 2249 "Bělá - Březina - Žalmanov (Andělka) - Dubina (Kyselka)"
Více o farmáři  /  Eshop

Pavel Sulan
Kontakt: Pavel Sulan
Adresa: Stará voda 22, 35301 Mariánské Lázně

Více o farmáři  /  Eshop

Rodinná zemědělská farma Å kardovi
Kontakt:
Adresa: Olšové Vrata 32, 36001 Karlovy Vary
Na rodinné farmě s celkovou výměrou 1460 ha, chovají mléčný skot (České strakaté plemeno), masného skotu (Simentál, Charolais, Aberdeen Angus), kozy (Srnčí bílá bezrohá), prasata (Landrace), koně (Český teplokrevník) a drůbež (kachna čínská, perlička), pěstují obiloviny (oves, žito, pšenice špalda, pohanka) a luskoviny (řepka ozimá). Pro návštěvníky chystají možnost ubytování a agroturistiky.
Více o farmáři  /  Eshop

Statek Údrč
Kontakt:
Adresa: Herstočice 35, 36471 Bochov
Soukromá farma s rozlohou 1327 ha se zabývá chovem masného skotu (Limousin, Simentál), ovcí (Merino Landschaft), koz, koní a ryb (kapr, pstruh, lín), pěstování obilovin (špalda, pšenice Sýrie, tritikale, pohanka Pyra). Farma nabízí možnost ubytování pro 5-10 osob, možnost návštěvy Karlových Varů (20 km), vycházek do okolní přírody, chytání ryb. K farmě náleží obchod se smíšeným zbožím - otevírací doba Po - Pá 8:00-16:00. Cesta: Farma leží v západních Čechách 2km od státní silnice Praha - Karlovy Vary, v katastrech obcí Údrč, Tešetice, Herstošice, Vahaneč, Veselov, Polom, Teleč, Ratiboř, Jesinky, Knínice a Skoky.
Více o farmáři  /  Eshop

Střední zemědělská škola
Kontakt:
Adresa: Hlavní 27, 36263 Karlovy Vary
Camphill České Kopisty je v České republice jedinečná ekologická farma, které se věnuje hlavně provozování komunitního domova a denního stacionáře pro lidi s mentálním postižením. Další velmi podstatnou činností Camphillu je produkce certifikované biozeleniny a bioovoce. Na farmě praktikují i principy pro biodynamické zemědělství, které je ještě blíž přírodě než ekologické zemědělství. V nabídce farmy jsou také výrobky camphillských chráněných dílen. Camphlii vydává svůj bulletin Zpravodaj Českého Camphillu. Pomoc dobrovolníků na této farmě je vždy vítána s otevřenou náručí. Cesta: Nejjednodušeji se do Camphillu dostanete z Terezína, kam jezdí autobusy. Nejblíže je to ze zastávky "Terezín Bioveta". Mapku najdete na webových stránkách camphillu.
Více o farmáři  /  Eshop

Mgr. Jaroslav Hruška
Kontakt: Jaroslav Hruška
Adresa: Stvolny 16, 33162 Manětín

Více o farmáři  /  Eshop

Statek Å indelová, s.r.o.
Kontakt: Å indelová
Adresa: Å indelová 110, 35801 Å indelová

Více o farmáři  /  Eshop

Strana: 12

 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..