Domů Farmář v regionu Liberecký kraj

Farmáři a zemědělci v regionu

Liberecký kraj

Jste farmář nebo prodejce farmářských výrobků a nejste ještě vidět na mapě?
Registrovat se můžete na následující stránce!

Registrace nového farmáře

 

Strana: 12

 

Sponzorované odkazy

Chcete mít zde svoji farmu nebo zápis?
Chcete svoji farmu zvýhodnit?
Stačí abyste nás kontaktovali a my Vám nabídneme řešení přesně pro Vás.

Centrum Tábor
Kontakt:
Adresa: Nová Ves nad Popelkou, 51271 Nová Ves nad Popelkou
Dům byl postaven v roce 1992 na původních základech, jako středisko praxe pro studenty Akademie sociálního umění Tábor, věnuje se biodynamickému zamědělství, k centru patří zahrada, 1 ha lesa, 4 ha zemědělské půdy. Chovají ovce, kozy a jednoho koně. Pěstují obilí a další plodiny. Nabízí možnost pořádání různých kurzů a konferencí a dalších setkání. Nabízí také možnost ubytování pro jednotlivce i skupiny. V 1.patře jsou vybavené 2 - 4 lůžkové pokoje, v podkroví 3 - 6 lůžkové s přistýlkami. K dispozici jsou 2 koupleny, společenská místnost pro cca 20 lidí, společná plně vybavená kuchyně s kachlovými kamny a prádelna. Centrum leží na rozhraní CHKO Český Ráj a Krkonoše a je vhodné pro výlety do okolí. Cesta: Nová Ves leží asi 2 km jihozápadně od Lomnice nad Popelkou směrem na Novou Paku (odtud je to asi 14 km). V Nové Vsi je orientačním bodem kostel a koloniál. Naproti koloniálu se podél kostela zvedá silnice nahoru a doleva, centrum Tábor stojí naproti základní škole. V Nové Vsi je železniční zastávka, autobusy jezdí do Lomnice nad Popelkou a do Nové Paky.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma Filoun
Kontakt: Martin Å ourek
Adresa: Plavy 133, 46846 Plavy
Farma se nachází na severní straně kopce Filoun (578 m.n.m.), nad obcí Plavy v Jizerských horách, okres Jablonec n. Nisou. Hlavní činností je chov mléčného skotu plemene Holštýn (celkem 60 kusů, z toho 25 krav). Obhospodařovaná výměra činí 69 ha zemědělské půdy a 6 ha lesa. Veškerá produkce mléka je zpracována na farmě ve vlastní minimlékárně na výrobky - filounské mléko, filounské máslo, filounský tvaroh, filounský tvrdý a měkký sýr, filounské podmáslí. Farma nabízí celoroční ubytování ve třech dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s možností přistýlky. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň s jídelnou a krbovým koutem. Sociální zařízení je zatím společné.(cena : 160,- Kč osoba/den; 80,-Kč dítě/den) Na pozemcích farmy je lyžařský vlek TLV11 v délce 500m, s možností slevy pro ubytované a komfortem odjezdu a příjezdu k objektu na lyžích. V okolí farmy je vhodný terén pro běžecké lyžování i pro pěší a cykloturistiku. Obcí Plavy protéká řeka Kamenice, na které lze při dostatečném průtoku vody provozovat rafting a kanoistiku. Doplňkovou činností je zpracování vlastního dřeva na minikatru zn. LOGOSOL na hranoly a fošny. Člen svazu PRO-BIO biocertifikace Ocenění : Bartákův hrnec pro nejlepšího ekozemědělce roku 2002, Zvláštní cena poroty pro filounské máslo v soutěži "Biopotravina roku" Cesta k nám: Silnice E 65 směr Železný Brod - Tanvald, mezi obcemi Držkov a Plavy odbočka proti čerpací stanici LPG. Vlakové a autobusové spojení je po trati Železný Brod - Tanvald, zastávka Plavy.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma TRPOLA
Kontakt:
Adresa: Skuhrov - Huntíčov 66, 46822 Skuhrov - Huntíčov
Farma TRPOLA se specializuje na pěstování ovoce a zeleniny, kterou si můžete koupit i ze dvora. Pro příští rok chystají na farmě pro zájemce bedýnkový systém. Kromě pěstování zeleniny, chovají také ovečky a slepice. Farma přechází na permakulturní způsob hospodaření. Farma hospodaří v přechodném období. člen svazu PRO-BIO biocertifikace ocenení : Regionální produkt Český Ráj Cesta k nám: Farma se nachází mezi Železným Brodem a Jabloncem nad Nisou, v obci Skuhrov - v části Huntířov.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma u Kotyků
Kontakt: Josef Kotyk
Adresa: Roztoky u Jilemnice 82, 51231 Jilemnice
Ekofarma se nachází na úpatí Krkonoš, hospodaří na 30 ha převážně pastvin a zabývá se chovem masného skotu a ovcí. Ekologicky hospodaří od roku 1997. Farma poskytuje ubytování pro 2 až 6 lidí. K dispozici je vlastní sociální zařízení, kuchyňka a televize. Při vlastním vaření odebírat produkty farmy. Cena za ubytování je 230 Kč za os a noc, bez snídaně. Děti do 12 let 130Kč/os/noc, děti do 2 let zdarma. Při plném obsazení 6-ti lůžek sleva 10%. K dispozici je posezení u ohniště, případně i rožnění. Poloha farmy nabízí mnoho možností zimních i letních aktivit. Farma nabízí i možnost projížděk na koni, či bryčkou a lze si zapůjčit horská kola. Cesta k nám: Směr od Prahy - Nová Paka - Jilemnice (Harrachov). Před Jilemnicí v obci Martinice vlevo, po 2 km opět vlevo pod železniční most a asi po 800m je vlevo autobusová zastávka a nad ní je farma.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma: Sad u ořechového háje, Jezví
Kontakt: Jiří �t�gl
Adresa: Vladimirská 2538, 47108 Česká Lípa
Cesta k nám: 8 km západně od České Lípy
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Ekoherba
Kontakt:
Adresa: Ohnišov 106, 51784 Ohnišov
EKOHERBA (místní název Usedlost V Poli) leží na samotě poblíž vesnice Ohnišov v podhůří Orlických hor. Farma vyrábí přírodní potravinářská aditiva - aromatické, chuťové a zdravotně účinné látky, silice a barviva v kvalitě bio, rostlinné adaptogeny a extrakty pro přírodní kosmetiku, dále farma nabízí vejce a byliny k prodeji ze dvora. Provozují agroturistiku (příjemná cena 150,--/osoba/den), farma je součástí Kačenčiny pohádkové říše v regionu Orlické hory. Oblast je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty. Cesta k nám: Autem z Dobrušky po silnici č. 298. Autobusem z Dobrušky, Náchoda.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma HUCUL s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Vítkovice v Krkonoších, 51238 Vítkovice 92

Více o farmáři  /  Eshop

Zemex s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Rokytnice nad Jizerou 236, 51245 Semily

Více o farmáři  /  Eshop

Ondřej a Jindra Å ancovi
Kontakt: Ondřej Å anec
Adresa: Merboltice 141, 40502 Merboltice

Více o farmáři  /  Eshop

Farma Držovice
Kontakt: Jakub Laušman
Adresa: Držovice 23, 41145 Úštěk

Více o farmáři  /  Eshop

Miloslav Beneš
Kontakt: Miloslav Beneš
Adresa: Dýšany 51, 41115 Třebívlice

Více o farmáři  /  Eshop

Farma Semeš 6
Kontakt: Roman Větrovec
Adresa: Farma Semeš 6, 41115 Třebívlice

Více o farmáři  /  Eshop

Farma TOMPELI
Kontakt: Tomáš Pelikán
Adresa: Huntášov nad Jizerou 100, 46822 Železný Brod

Více o farmáři  /  Eshop

Petr Tarasov
Kontakt: Petr Tarasov
Adresa: Příšovice č.212, 46346 Příšovice

Více o farmáři  /  Eshop

Vladimír Davídek
Kontakt: Vladimír Davídek
Adresa: Ves 45, 46373 Černousy

Více o farmáři  /  Eshop

Strana: 12

 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..