Domů Farmář v regionu Moravskoslezský kraj

Farmáři a zemědělci v regionu

Moravskoslezský kraj

Jste farmář nebo prodejce farmářských výrobků a nejste ještě vidět na mapě?
Registrovat se můžete na následující stránce!

Registrace nového farmáře

 

Strana: 12

 

Sponzorované odkazy

Chcete mít zde svoji farmu nebo zápis?
Chcete svoji farmu zvýhodnit?
Stačí abyste nás kontaktovali a my Vám nabídneme řešení přesně pro Vás.

Biofarma Komárková Dobromila
Kontakt: Dobromila Komárková
Adresa: Sádek 101, 74775 Sádek
Malá rodinná farma o rozloze 3 ha rodiny Komárkových se zaměřuje na pěstování biozeleniny. V sezóně můžete přímo na farmě zakoupit mrkev, petržel, pastinák, celer, červenou řepu, tuřín, ředkvičky, salát, kedluben, brambory, červenou ředkev, cibuli, česnek, vodnice, okurky, cukety, hokaido, fazolky, kopr, rajčata a papriky a v menším množství bylinky (máta, meduňka a tymián). Farma je otevřená návštěvám i pomoci při pracech na farmě. Je zapojena do sítě ekologických farem WWOOF. Cesta: Statek a role v obci Jamnice směr Opava-Bruntál 5 km od Opavy - na statek ze Sádku dojíždíme (5 km)
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma Kurajka
Kontakt:
Adresa: Návsí 16, 73992 Jablůnkov - Návsí
Farma je zaměřená na chov masného skotu a koní a pěstování brambor. Zajišťuje i vyjížky na koních v CHKO Beskydy. Pro letošní rok 2006 připravuje možnost agroturistiky.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekologické hospodářství Josef Folta
Kontakt: Josef Folta
Adresa: Kateřinice 164, 74258 Příbor
Ekologické hospodářství Ing. Josefa Folty patří mezi jednu z prvních certifikovaných ekofarem v Moravskoslezském kraji (1996). Farma, ležící uprostřed členité krajiny Podbeskydské pahorkatiny, je charakteristická rozptýlenou zelení, s typickými remízky a smíšenými lesíky. Na 114 hektarech se tu chová dobytek masných plemen bez tržní produkce mléka, který se poráží a dále zpracovává v blízkém masném závodě Moravan, a.s. Petřvald. Pěstují se zde pohanka, trávy a jetel na semeno. Pro svou celistvost, unikátní přirozené prolínání agroekosystémů s místní krajinou a vysokou rostlinnou i živočišnou biodiverzitu byla farma v roce 2007 zařazena do sítě modelových ekologických farem v projektu "Ekozemědělci přírodě". Tabule, umístěná v rámci projektu na přístupové cestě k farmě, poskytuje příchozím vedle popisu hospodářství i stručnou informaci o ekologickém zemědělství, jeho principech a dopadu na krajinu. Fotografie této farmy byly pořízeny za podpory EU v rámci programu Transition Facility a projektu "Jak se hledá bio". doporučujeme : osobní návštěvu, pokud se chcete zahřát na duši a nasát pozitivní energii, kterou pan Folta zdarma rozdává návštěvníkům
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Babočka
Kontakt:
Adresa: Podlesí 4, 79331 Světlá Hora
Farma v krásném prostředí předhůří Jeseníků se zabývá chovem ovcí a masných plemen skotu. Farma nabízí ubytování v domě pro 4-6 osob ve 2 ložnicích se soc.zařízením, kompletně vybavenou kuchyň. Kapacita pro stany je 20 osob. Ceny: 250,-- dospělý, 180,-- dítě/den; Kemp: 60,-- malý stan, 90,-- velý stan; 100,-- karavan; 60,-- dospělý; 30,-- dítě; 40,-- auto; 40,-- pes; možnost přípojky. Cesta: Z Bruntálu směr Malá Morávka - Karlova Studánka, na začátku boce Rudná pod Pradědem doprava a po 100 m doleva na Podlesí po hlavní cestě 4 km.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Bovine
Kontakt:
Adresa: Heřmanovice 161, 79374 Heřmanovice
Farma hospodaří na 845ha a zaměřuje se na chov masného skotu, především plemen Limousine a Simentál, dále na chov koní halfského plemene a také oslů, koz a ovcí. Dále nabízí možnost ubytování v rodinném domku, který se nachází v těsné blízkosti farmy a je rozdělen na 2 nekuřácké apartmány se samostatným vchodem. Celková kapacita domku je 8 a s využitím přistýlek 14 lůžek. K dispozici je hostům vybavená kuchyňka, obývací pokoj s krbem a samozřejmě sociální zařízení - WC a koupelna s vanou i sprchovým koutem. K dispozicici je dětská židlička i postýlka. U domku se nachází i ohniště. Farma dále nabízí možnosti vyjížděk na koních, výletů na plachetnici na Slezské Hartě atd. Aktuální ceny ubytování na farmě nalezenete na www.farmabovine.com.
Více o farmáři  /  Eshop

Francův Dvůr - hřebčín Klokočov
Kontakt:
Adresa: Klokočov Francův dvůr, 74747 Vítkov
Společnost s celkovou výměrou 1 322 ha, chov masného skotu (Limousin), chov koní (Slezský norik, teplokrevný kůň), pěstování obilovin (pohanka, pšenice ozimá - špalda, pšenice ozimá - sýrie, oves). Společnost poskytuje agroturistiku. Ubytování v zařízení s kapacitou 21 míst v pokojích pro 2 - 3 osoby. Zařízení vybaveno sprchou, WC, kuchyňkou a barem. Cena za ubytování je 200,- Kč/osoba/den (příplatek za snídani 50,- Kč/osoba/den), pronájem celého objektu 3000,- Kč. Hlavním lákadlem je možnost vyjížděk na koních. Ceny: vyjíždky koních do terénu (250kč/h), jízda bryčkou (600kč/h) a konibusem (900kč/h). Dále jízdy s cvičitelem a vodění na koni (300kč/h, 50kč/10min.),
Více o farmáři  /  Eshop

JZD Staré Hamry
Kontakt:
Adresa: Staré Hamry 3, 73915 Frídek-Místek
Společnost hospodaří na výměře 350 ha, zaměření je na chov masného skotu, okrajově pěstování bylin. Prodej výrobků z ovčí vlny, příležitostně také domácích mléčných výrobků (sýry, máslo). Farma nacházející se na území CHKO Beskydy nabízí také agroturistiku - ubytovací kapacita pro 10 osob, kuchyň, farma nabízí možnost ochutnat domácí jídla (halušky, boršč) - vaří se jak z bio, tak z konvenčních surovin. Ubytování v horské chalupě v pokojích pro 4 a 5 osob, cena 150,- Kč/osoba/noc. Turistické vyžití má podobu cykloturistiky, turistických a běžeckých tratí v okolí, včetně výhledu na slovenské přírodní monumenty Kriváň a Fatru. člen svazu PRO-BIO biocertifikace doporučujeme : sýr parenica Cesta: Z Frýdku-Místku po silnici 56 směr Fýdlant nad Ostravicí a dále až do obce Staré Hamry odtud pořád dále po silnici (která se změní v horskou cestu) do hor k Chyže JZD Staré Hamry
Více o farmáři  /  Eshop

Ljuba a Pavel Kielarovi
Kontakt: Ljuba Kielar
Adresa: Malá Morávka 238, 79336 Malá Morávka

Více o farmáři  /  Eshop

Miroslav Fláma
Kontakt: Miroslav Fláma
Adresa: Jiříkov - Kšírov 19, 79351 Břidličná
Soukromá farma zaměřená na chov masného skotu a drůbeže (husy, kachny). Do budoucna plánují zavedení agroturistiky. Cesta: Zastávka bus Křížov/Jiříkov kovárna. Ze Å ternberka po silnici č. 445 směr Kněžpole zde odbočit na Jiříkov (vzdálenost 22 km).
Více o farmáři  /  Eshop

Pradědské lesní závod
Kontakt:
Adresa: Nádražní 599, 79326 Vrbno pod Pradědem
Středisko zemědělské výroby, patřící pod Pradědský lesní závod a. s. chová jatečné býčky, krávy a zástav na 400 ha půdy a luk. Chovají plemeno Galloway. Lesní závod vlastní tři objekty v krásných jesenických horách (v blízkosti Praděd) s možností ubytování. Ceny se pohybují kolem 200,--/osoba/noc, možnost vlastního vaření. Restaurace je v místě. Cesta: 25 km od Bruntálu směr na Zlaté hory
Více o farmáři  /  Eshop

Vladimír Sluštík
Kontakt: Vladimír Sluštík
Adresa: Kašava 33, 76319 Kašava
Soukromá farma s výměrou 27 ha se zabývá chovem mléčného skotu a prodejem mléka a jatečného skotu. Vlastní přibližně 200ks krav.
Více o farmáři  /  Eshop

YELLOW ROSE s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Křišťanovice 171, 79368 Křišťanovice
Ekologická farma v Křišťanovicích obhospodařuje hlavně travní porosty. Na orné půdě si produkují vlastní ekologické obiloviny na krmení hospodářských zvířat. Chovají zejména ovce na produkci masa a hovězí dobytek Hlavním prodejním artiklem je velmi kvalitní bio-jehněčí. Jehňata jsou živena pouze mateřským mlékem a čerstvou pastvou. V zimních měsících pak kvalitním senem. K prodeji nabízí ekologicky odchovaná jehňata případně jatečné ovce.
Více o farmáři  /  Eshop

Zahradnictví Liška
Kontakt: Miroslav Liška
Adresa: Sedlnice 56, 74256 Sedlnice

Více o farmáři  /  Eshop

RNDr. Petr Valošek
Kontakt: Petr Valošek
Adresa: Kujavy 196, 74244 Kujavy

Více o farmáři  /  Eshop

NAPOLI
Kontakt: Petr Neuvirt
Adresa: Jistebník 441, 74282 Jistebník

Více o farmáři  /  Eshop

Strana: 12

 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..