Domů Farmář v regionu Olomoucký kraj

Farmáři a zemědělci v regionu

Olomoucký kraj

Jste farmář nebo prodejce farmářských výrobků a nejste ještě vidět na mapě?
Registrovat se můžete na následující stránce!

Registrace nového farmáře

 

Strana: 123

 

Sponzorované odkazy

Chcete mít zde svoji farmu nebo zápis?
Chcete svoji farmu zvýhodnit?
Stačí abyste nás kontaktovali a my Vám nabídneme řešení přesně pro Vás.

AGRO Česká Ves, s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Větrná 192, 79081 Česká Ves
Společnost obhospodařující 844 ha trvalých travních porostů je zaměřená na chov masného skotu (plemene Abrdeen Angus, Limousin). Zpracování hovězího masa, prodej Út - Pá 8:30 - 15:30 Å iroký Brod 58.
Více o farmáři  /  Eshop

Biofarma Ve dvoře
Kontakt:
Adresa: Ve dvoře, Lukš - Střemeníčko
Ekologická farma česko-izraelského páru. Nachází se na osamělém statku poblíž vesnice Střemeníčko, která se nachází 30 kilometrů severozápadně od Olomouce. Na místě, které si právem zaslouží název Na konci světa nebo Uprostřed ničeho. Farma je hostitelskou farmou projektu WWOOF pro krátkodobé i dlouhodobé dobrovolníky. Za práci na farmě obdrží dobrovolníci domáci stravu v biokvalitě a ubytování na farmě. Je zde možné objevovat přirozené věci, na které jsme my, děti 21. století, dávno zapomněli. Zasadit strom. Upéci chleba. Vyrobit sýr. Vypěstovat zeleninu. Vyřezat misku. Vytvořit hrnek z hlíny. Pozorovat měsíc uprostřed zimní noci. Cesta: Nacházíme se 30 kilometrů od Olomouce v regionu Bouzovsko – Javoříčsko, kilometr od obce Luká – Střemeníčko, na samotě Ve Dvoře. Samota je zhruba jihovýchodním směrem od Střemeníčka a ze silnice k ní vede polní cesta, která začíná kousek od křížku před obcí a svažuje se dolů k lesu. Dostanete se k nám nejlépe autobusem z Litovle, směr Slavětín a Luká, případně Bouzov - Hvozdečko. Nejbližší zastávka je Střemeníčko – zbrojnice, odkud je to k nám 10 minut pěšky. Některé autobusy přes Střemeníčko nejezdí, takže je třeba vystoupit v některé z následujících zastávek: Slavětín, Ješov, Slavětín vysílač, Bouzov – Hvozdečko. . Od všech uvedených zastávek je to k nám asi 2 - 3 kilometry.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma AGRISEN, s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Nám. Osvobození 359, 78832 Staré Město p. Sněžníkem
Soukromá farma v Nová Senince se zaměřením na chov ovcí a koz. Prodej jatečních zvířat.
Více o farmáři  /  Eshop

Ekofarma na Rychtě
Kontakt:
Adresa: Hartíkov 155, 78962 Olšany
Smíšená horská farma s chovem skotu, prasnic a koní, pěstování obilovin (pohanka) a brambor. Prodej brambor, pohanky, selat, skotu a vlašských ořechů a jablek. Agroturistika je v plánu do 2 let. Okolí vhodné zejména pro pěší turistiku, horská kola, sběr lesních plodů, terény na běžky, v blízkosti sjezdovky.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Čechovi
Kontakt:
Adresa: Hradecká 224, 78969 Postřelmov
Soukromá farma 43 ha v katastrálním území Zábřeh na Moravě, zaměřená na chov ovcí a prodej jatečných jehňat a jehněčího masa (celých kusů nebo půlek). Prodej masa probíhá pouze v sezóně (červenec, srpen, září), pouze po předchozí telefonické domluvě. Po domluvě také možnost návštěv i větších skupin.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Dolina s.r.o.
Kontakt:
Adresa: Ostružná 111, 78825 Branné
Farma se specializací na chov masného skotu (plemene Galloway) a prodej chovných a jatečných zvířat a krmiv (seno, senáž, služby lisování sena, senáže).
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Květná
Kontakt:
Adresa: Květná 253, 78832 Staré Město pod Sněžníkem
Od roku 2001 registrovaná ekologická farma, zabývající se chovem koní. Obhospodařuje ekologickým způsobem louky, které používá k pastevnímu odchovu plemene český teplokrevník a ke sklizni píce. Farma se zabývá agroturistikou, jejiž součástí jsou jezdecké kursy pro začátečníky, letní dětské tábory se zaměřením na chov koní a jezdecký výcvik, vyjížÄky do okolí v sedle i v kočáře pro turisty a rekreanty, i "pouhé" vožení těch nejmenších. Nedílnou část náplně tvoří také hiporehabilitace. Ubytování nabízí v podkroví rodinného domku na okraji města. Jedná se o apartmán se dvěma dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky, sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou, kabelovou televizí. Pokoje lze pronajmout i samostatně. Apartmán má samostatný vchod, k dispozici je úschovna lyží a kol. Parkování pro osobní automobil je přímo u objektu. Cena za celý apartmán je v létě 600,- Kč za noc, v zimě 700,- Kč za noc. Při pronájmu jednotlivého pokoje účtujeme za jednu osobu a noc 130,- Kč v létě a 150,- Kč v zimě. Cestea: Farma se nachází na severozápadním okraji Starého Města. Dojdete či dojedete k ní po modré turistické značce Staré Město – Stříbrnice – Králický Sněžník.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma pana Kýra
Kontakt:
Adresa: Bílá Voda 12, 56169 Červená Voda
Farma pana Kýra se zabývá chovem krav bez tržní produkce mléka a především chovem slepic. Na farmě tak můžete zakoupit slepičí vejce v biokvalitě, která pan Kýr dodává do řady obchodů s biopotravinami (Albio, Countrylife, Lumo Natur) a dalších zařízení (např. biopekárna Zemanka, Bio-Cafés). Vejce pana Kýra získala v roce 2006 čestné uznání poroty na soutěži Biopotravina roku. člen svazu PRO-BIO biocertifikace ocenení : Biopotravina roku 2006- čestné uznání za bio vejce Cesta: silnice č. 11 směr Å umperk – Červená Voda, zastávka autobusu Mlýnický Dvůr.
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Å tědrákova Lhota
Kontakt:
Adresa: Å tědrákova Lhota 19, 78963 Ruda nad Moravou
Farma se věnuje chovu masného skotu a ovcí. Provozuje areál lyžařských vleků a nabízí možnost ubytování i pro větší skupiny v okolí lyžařského areálu. Kapacita je 120 lůžek a cena 150Kč/os/noc bez snídaně. Je možno vybrat si jen snídaně nebo polopenzi i plnou penzi. člen svazu PRO-BIO biocertifikace Cesta: Okres Å umperk - Ruda n. Moravou - Hostice - Å tědrákova Lhota
Více o farmáři  /  Eshop

Farma Velké Vrbno
Kontakt:
Adresa: Nová Seninka 79, 78832 Staré Město pod Sněžníkem
Rodinná farma o rozloze 146 ha. Chovají skot Hereford, 60 kusů dobytka. Provozují agroturistiku na chatě Paprsek, 5 km od farmy. Na chatě je 39 ubytovacích míst, restaurace v místě (maso z farmy). Krásné okolí, možné provozovat turistiku, cykloturistiku, vyjížÄky na koních. V zimě lyžování - běžecké i sjezdové upravené tratě. Možnost celoročních návštěv, kromě duba a listopadu. Cesta: Å umperk - Staré Město pod Sněžníkem - směr Kunčice, 8 km lesem - chata Paprsek.
Více o farmáři  /  Eshop

František Zatloukal
Kontakt: František Zatloukal
Adresa: Dr. Březiny 415, 78961 Bludov
Na farmě pana Zatloukala se pěstují brambory, obiloviny - pohanka a bylinky (meduňka, máta). Cesta: ze Zábřehu silnice č. 44 do Bludova
Více o farmáři  /  Eshop

Ing. Vladimír Lačňák
Kontakt: Vladimír Lačňák
Adresa: Vlčice u Jeseníku 163, 79067 Vlčice u Jeseníku
Rodinná farma zaměřená na pěstování obilovin (špalda, dvouzrnka, pohanka), pěstování brambor a zeleniny, chov masného skotu plemene Charolais. Cesta: Z Jeseníku po silnici číslo 60 směrem do Polska asi 22 km.
Více o farmáři  /  Eshop

Jan Vašek
Kontakt: Jan Vašek
Adresa: Okružní 13, 77200 Samotičky
Malé soukromé hospodářství se na 3 ha zabývá pěstováním ovoce - slivoní. Zájemcům pan Vašek rád prodá certifikované biošvestky ze dvora. Cesta: Z Olomouce po silnici 46 směr Å ternberk odbočit směrem na obec Toveř, kde se dát na obec Samotíšky zde se ulicemi Podhůrky, Krausova, bratří Lumiérů a Fromkova dostanete do ulice Okružní. Farma se nachází ve vzdálenějším oblouku ulice.
Více o farmáři  /  Eshop

Bohumil Kučera
Kontakt: Bohumil Kučera
Adresa: U rybníka 29, 75356 Opatovice u Hranic
Soukromé hospodářství, celkem 5 ha sadu, na němž pěstují jablka. Dále pěstování jahod. Prodej ovoce ze dvora. Po dohodě možnost rozvoz větších množství do okolí.
Více o farmáři  /  Eshop

Lenka a Jiří Grygarovi
Kontakt: Lenka Grygarová
Adresa: Libina 167, 78805 Libina
Ekologičtí pěstitelé biozeleniny nabízejí sezónně různé druhy zeleniny, především na podzim k uskladnění. Např.: mrkev, celer, petržel, červenou řepu, cibuli, česnek a různé druhy salátů.
Více o farmáři  /  Eshop

Strana: 123

 

Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

chci vědět více..

Nabídka produktů v Eshopu farmáře

V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

chci vědět více..