Vstup do eshopuZdraví je důležité?

Naši registrovaní farmáři a zemědělci Vám nabízí čerstvé produkty a biopotraviny. Podporujeme české farmáře, české farmářské trhy a české zemědělství.

Pomocník

Pro vyhledání farmáře ve Vašem okolí klikněte na odkaz Farmář v regionu v levém menu a vyberte si Váš region z přehledu krajů.

Ministerstvo Zemědělství

eKlasa

Produkt ekologického zemědělství

Regionální potravina

Domů Farmář: Základní informace

Spuštění a provoz portálu ČeskýFarmář.cz

  košík plný zeleniny

  Impuls pro spuštění projektu pomoci českému zemědělství a vinařství bylo nabídnout České produkty a služby široké veřejnosti a jednoduše zpřístupnost informace, které zákazníka co nejrychleji dovedou ke svému farmáři v jeho okolí.

  Poptávka po nabídce čerstvých produktů neustále stoupá a stoupající tendence má velmi rychlou odezvu. Tím nabízíme tento portál pro každého farmáře, zemědělce a vinaře, který má zájem zpřístupnit své služby a nabídku svých produktů a přiblížit se tak blíže svému zákazníkovi.

   

  Jedinečný prodej přes Eshop farmáře

   kravička žvýkající trávu

   Zákaznickou registrací na portálu ČeskýFarmář.cz se stáváte nakupujícími, kteří mají možnost vybrat si z nabízených produktů a služeb od jednotlivých farmářů. Po dokončení výběru si zákazník zvolí formu odběru a dokončí objednávku.

   Dodávka zboží je vždy individuálně domluvena s farmářem, od kterého produkty nakupujete.

    Jak nabízet produkty v Eshopu
   • registrace zákazníka
   • vložení zboží do bedýnky
   • odeslání objednávky
   • vyzvednutí dodávky
    

   Jste farmář, zemědělec, vinař, včelař či zahrádkář?

    Image

    Farmář, zemědělec, včelař, zahrádkář či vinař má možnost registrovat na portál a aktivovat tak informace vedoucí k prodeji svých produktů a služeb jak v prezentaci nebo nabídnout přímo své produkty na Eshopu tohoto portálu. Ve vyhledávání si může při registraci farmář zvolit zobrazení svého zápisu a to buď se zvýrazněním svého záznamu a s přednostní pozicí, nebo standardní zobrazení.

    Každý ze zaregistrovaných detailně vyplňuje formulář, ve kterém má možnost zadat jednotlivé produkty, nabídky služeb a další dodatečné služby své farmy, zemědělského družstva apod.

     Jak prodávat produkty v Eshopu
    • registrace farmáře
    • přihlášení do administrace
    • nabídka v Eshopu
    • příjem objednávky
    • dodání produktů
     

    Nezahálejte a zviditelněte se!

    Portál ČeskýFarmář.cz nabízí jedinečnou příležitost zviditelnit Vaši farmu, Váš prodej nebo Vaši společnost pro širokou veřejnost. V dnešní době jsou bioprodukty a produkty od farmářů obecně velmi žádané. Stačí se zaregistrovat jako farmář a začít nabízet produkty vložením do Vašeho eshopu na portále Českého Farmáře, které nabízíte.

     

    Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

    Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

    Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

    chci vědět více..

    Nabídka produktů v Eshopu farmáře

    V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

    V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

    chci vědět více..