Domů Farmářské trhy Moravskoslezský kraj Třinecké farmařské trhy

Třinecké farmařské trhy

  Na organizaci se podílí společně s kulturním domem TRISIA, a.s., Město Třinec. Vyzýváme zájemce z řad farmářů, potravinářů nebo rukodělných výrobců, kteří by měli zájem své produkty prodávat na Třineckých farmářských trzích, ať se přihlásí na tel. čísle 558 387 131, 723 693 305, prostřednictvím www.trisia.cz, kde naleznete přihlášku na tyto trhy a zašlete vyplněnou mailem na pronajmy@trisia.cz . Podmínkou pro prodej je pro letošní rok také vlastní stánek nebo jiné prodejní zázemí.
  Nabízené produkty
  Při výběru farmářů a drobných výrobců, kteří budou nabízet své produkty na Třineckých farmářských trzích, bude kladen důraz na to, aby se do prodeje nedostalo zboží, které je vyráběno velkoprůmyslově nebo zakoupeno v supermarketech. Předmětem prodeje bude výhradně zboží, které tematicky odpovídá charakteru tohoto trhu. Přednostně bude prodáváno regionální zboží. Trhy jsou tedy výhradně zaměřeny na potraviny, místní produkty a výrobky.
  Region Moravskoslezský kraj
  Adresa nám. Svobody 526, Třinec, 739 61
  Datum konání vždy v pátek v sudých týdnech
  Pořadatel TRISIA, a.s., Třinec
  Mobil 723 693 305
  Telefon 558 387 131
  Email pronajmy@trisia.cz
  Farmáři navštěvující trh
  Žádný farmář není uveden. Informujte se prosím u provozovatele trhu.

  Kde se trh nachází

   
   

  Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

  Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

  Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

  chci vědět více..

  Nabídka produktů v Eshopu farmáře

  V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

  V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

  chci vědět více..