Domů Farmářské trhy Liberecký kraj Farmářské trhy Forum Liberec

Farmářské trhy Forum Liberec

  Nákupní centrum Forum Liberec - provozovatel Farmářských trhů v Liberci. Lidé na trzích mají možnost nakoupit čerstvé zboží regionálních výrobců a pěstitelů. Například v pátek bývá čerstvé zboží často ještě před koncem trhů vyprodáno. Původně se měly liberecké farmářské trhy konat tři dny v týdnu, zájem farmářů a výrobců však předčil veškerá očekávání. Ještě v den zahájení trhů 15. dubna se pro velký ohlas vedení OC Forum rozhodlo, že se budou konat častěji. Producenti proto své zboží nabízejí šest dní v týdnu s výjimkou nedělí. Organizátoři z OC Forum také museli zajistit další prodejní místa a přikoupit stánky. Ve srovnání se začátkem farmářských trhů v Liberci je jejich současná kapacita větší o celou pětinu. "Velký zájem ze strany kupujících i producentů nás skutečně těší. Farmářské trhy jsou úspěšné od svého zahájení a my jsme rádi, že se konají právě u nás," říká ředitel OC Forum Václav Řičář. Foru se podle něj podařilo zaplnit mnohaletou mezeru. Nakoupit v centru města čerstvé zboží přímo od pěstitelů totiž Liberečané dlouhou dobu neměli. OC Forum přísně dbá na to, aby bylo na trzích k dostání kvalitní zboží a nabízeli jej prvovýrobci a originální producenti. " Z úspěchu máme radost a stále přemýšlíme, jak farmářské trhy zkvalitnit pro obě strany - nakupující i prodejce,“ dodává Václav Řičář. Farmářské trhy se od počátku profilovaly jako regionální, zaměřené na ovoce a zeleninu, ale i další potravinářské speciality, květiny nebo tradiční produkty z Libereckého kraje. Zástupci Regionální agrární rady Libereckého kraje už při jejich otevření slíbili, že přivedou tradiční výrobce a pěstitele i z jiných oblastí republiky. Po několika týdnech si na trhy našli cestu producenti z širšího okolí, například uzenáři z Brandýsa nad Labem. Přijíždějí ale i ze vzdálenějších míst. Příkladem může být farmář z Českých Budějovic. Stejně tak i farmáři z Liberecka hledají odbyt pro svou produkci například na trzích v Praze.
  Nabízené produkty
  Od pondělí do soboty, od 8 hodin ráno, nabízí v nové tržnici Obchodního centra Forum regionální zemědělci a farmáři své produkty. V pátek zde najdete stánky se sýry, masnými výrobky, pečivem nebo třeba medem, v ostatní dny zeleninu, ovoce nebo květiny.
  Region Liberecký kraj
  Adresa Náchodská, Liberec
  Datum konání Pondělí až Sobota 08:00 - 13:00 hod.
  Pořadatel OC Forum Liberec
  Mobil 773 636 822
  Email farmarsketrhy@forumliberec.cz
  Farmáři navštěvující trh
  Žádný farmář není uveden. Informujte se prosím u provozovatele trhu.

  Kde se trh nachází

   
   

  Máte zájem o spolupráci nebo inzerci?

  Nabízíme výhody pro naše partnery a partnerské organizace. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

  Portál Český Farmář nabízí zvýhodnění zápisů, rozšířený zápis a další výhody pro naše partnery. Naši nabídku Vám zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím prostřednictvým formuláře.

  chci vědět více..

  Nabídka produktů v Eshopu farmáře

  V eshopu produktů na portále Český Farmář můžete nalézt produkty prodávané farmáři ve Vašem okolí.

  V případě, že chcete nakupovat si vyberte farmáře a pokud farmář nabízí prodej svých produktů prostřednictvým eshopu, zvolte si jednotlivé produkty a odešlete objednávku. Dále pokračujte dle nabídnutého typu odběru...

  chci vědět více..